EST

Stuart Goldsmith (UK)

Stuart Goldsmithi entusiasmi ja loomuliku sarmi taga on kiire taip ning julgus, mille ta omandas nooruses tänava-esinejana. Ta suhtleb publikuga meisterlikult ning leiab pealtnäha lihtsates asjades uusi koomilisi kihte.

Stuart on sage külaline Edinburgh Fringe’il ja teistel festivalidel üle maailma. Tema 2016. aasta show “Like I mean it” sai Leicesteri komöödiafestivalil Parima Uue Show tiitli. Tema viimane show nimega “End of” sai väga sooja vastuvõtu 2018. aasta Edinburghi festivalil ning sai muuhulgas väljaandelt British Comedy Guide soovituse kui “üks parimatest show'dest festivalil”. 2019. aastal on Stuart selle showga tuuritanud UK-s ja Euroopas ning heameel on, et näeme seda ka Tallinnas.

“End of” on koomiline teekond lõppemisest ja sellest, kas see kellelegi korda läheb.

See on intelligentne stand-up kõigile, aga eriti nendele,, kes on kaotanud kontakti vanade sõpradega ja kes ei suuda piirduda vaid ühe šokolaadisaiaga.

Goldsmith on ka maailma parimate comedy-podcastide hulka kuuluva Comedian’s Comedian Podcasti asutaja ja saatejuht. Ta on intervjueerinud koomikuid nagu Russell Brand, Bill Burr, Jimmy Carr, Andrew Maxwell, Tim Minchin, Russell Howard, Sarah Millican, Will Franken, Tim Vine ja David O’Doherty.

"Ilmselt kõige meeldivam esineja comedy-maailmas" - Metro

"Väga andekas artist väga naljakate vaadetega maailmale, ja loomupärase sarmiga” - Time Out 
https://www.comedianscomedian.com

Teisipäeval 12. novembril kell 20 klubis Heldeke sooloshow “End Of” Osta pilet
Kolmapäeval 13. novembril kell 19 Alexela kontserdimajas Tallinn Comedy Gala õhtujuht ehk MC Osta pilet