EST

Lunch & Laugh: Patrick Monahan (UK)

Üks mõistlik ja asine inimene ei lähe ju päevasel ajal standup’i vaatama.

Just selle pärast toob Tallinn Comedy Festival teie ette taas formaadi: Lunch & Laugh. Mõeldud inimestele, kes oskavad nautida ja julgevad katsetada. Ja nendele mõistlikele ja asistele inimestele, kellel on tihe päevakava ja kes heameelega ühendaksid kasuliku meeldivaga.

Lunch & Laugh toob publikuni tuntud UK koomiku Patrick Monahani ning maitsva lõuna.

Oma uusimas shows “Rewind Selector 90s” võrdleb Patrick Monahan oma elu 1990ndatel aastatel iiri-iraani immigrandina tänapäevaga.

Iiri-iraani päritolu Monahan on hüperaktiivne, positiivne nagu äsja puhkuselt tulnud prooton ja pagana naljakas. Ta leiab naeruväärset päevakajalistes ja üldelulistes teemades ja kannab seda ette energliselt ja publikuga tihedas kontaktis (vahel koguni kallistades).

Monahan on esinenud üle kogu maailma Austraaliast kuni erinevate UK esinemispaikadeni, kaasa arvatud Londoni Royal Albert Hall. Komeediklubi sõbrad mäletavad ehk Patricku eelmist esinemist Tallinnas klubi 3. sünnipäeval. Patrick nimetati ‘Briti töökaimaks koomikuks 2015’ netiportaali poolt Ents24.com ja ta on 2011. aasta ITV1 seriaali ‘Show Me The Funny’ võitja.

“Ainsagi kahluseta: see mees oskab nalja teha” - The Mirror

"Suurepärane, suurepärane, suurepärane! Ideaalne publikuga suhtlemise oskus. Väärib kõiki auhindu." Edinburgh Guide

"Sarmikas ja kartmatu: ta liigub laval nagu poksija poksiringis, kattes kõik nurgad kergetel jalgadel. Patrick on kõndiv reklaam maailma harmooniale. Südamed hakkavad murduma ja sokid naerdakse jalast." The Scottish Herald
http://patrickmonahan.co.uk/

Head nalja toetavad tõsiste tulemustega LHV pensionifondid. Lunch & Laugh toimub parima teenindusega pangas, LHV-s, Tartu mnt 2.

Kohtade arv on piiratud!

Finantsteenuseid pakuvad AS LHV Pank ja AS LHV Varahaldus. Tutvu tingimustega ja prospektidega lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt.

6. oktoober kell 14, LHV panga kliendikontor, Tartu mnt 2
Pilet 9€.  Kohtade arv on piiratud! Osta pilet