EST

Lunch & Laugh

Üks mõistlik ja asine inimene ei lähe ju päevasel ajal standup’i vaatama.

Just selle pärast toob Tallinn Comedy Festival teie ette taas formaadi: Lunch & Laugh. Mõeldud nendele mõistlikele ja asistele inimestele, kellel on tihe päevakava ja kes heameelega ühendaksid kasuliku meeldivaga.

Lunch & Laugh toob Sinuni tuntud UK koomiku ning pakub kerge, aga maitsva lõuna (mis sisaldub piletihinnas). Kohtade arv on piiratud!

John Moloney on olnud professionaalne koomik juba üle 20 aasta, naerutades publikut komöödiaklubides ja -festivalidel üle maailma. John on kahel korral võitnud “Parima live-esineja” tiitli Londoni komöödiafestivalil ning olnud Briti Komöödia-auhinna “Parima stand-up-esineja” tiitli nominent. Briti telekanal Channel 4 on ta valinud saja maailma parima koomiku hulka. Melbourne’ist Edinburghini, prestiižsest Montreali Just for Laughist kuni Dublini Liffey Laughini - John on hinnatud kui tõeline (ja auhindu võitev) standupi-proff.

“John paneb inimesed kolm korda naerma sama ajaga, mille jooksul iga teine koomik jõuab vaid tere öelda. Ta on kindel Comedy Store’i lemmik - ja kindel minu lemmik” - Don Ward, the Comedy Store’i asutaja

Iiri-iraani päritolu Patrick Monahan on hüperaktiivne, positiivne nagu äsja puhkuselt tulnud prooton ja pagana naljakas. Ta leiab naeruväärset päevakajalistes ja üldelulistes teemades ja kannab seda ette energliselt ja publikuga tihedas kontaktis (vahel koguni kallistades). Patrick on esinenud üle kogu maailma Austraaliast kuni erinevate UK esinemispaikadeni, kaasa arvatud Londoni Royal Albert Hall.

Oma uusimas shows Rewind Selector 90s võrdleb Monahan oma elu 1990ndatel aastatel iiri-iraani immigrandina tänapäevaga.

“Ainsagi kahluseta: see mees oskab nalja teha” - The Mirror

Head nalja toetavad tõsiste tulemustega LHV pensionifondid. Lunch & Laugh toimub LHV Panga kliendikontoris aadressil Tartu mnt 2. LHV pensionifonde valitseb AS LHV Varahaldus. Tutvu prospektidega lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt

Pilet (show + lõuna) 10€
Asukoht: LHV panga kliendikontor, Tartu mnt 2

Lunch & Laugh with John Moloney, 5. okt kell 14  Osta pilet
Lunch & Laugh with Patrick Monahan, 6. okt kell 14  Osta pilet