EST

Komeediklubi Festivali Eri

Komeediklubi, Eesti naeruväärseim klubi, on Eestis stand-upi showsid korraldanud juba aastast 2010. Publiku ees on käinud pikk rivi peamiselt briti, iiri ja USA koomikuid nagu John Gordillo, Zoe Lyons, Paul Foot, Stuart Goldsmith, Will Franken, Carey Marx, Felicity Ward ja paljud teised.

Komeediklubi Festivali Eri on, nagu nimigi ütleb, eriline ning garanteerib parima võimaliku inglisekeelse huumori assortii.

John Moloney on olnud professionaalne koomik juba üle 20 aasta, naerutades publikut komöödiaklubides ja -festivalidel üle maailma. John on kahel korral võitnud “Parima live-esineja” tiitli Londoni komöödiafestivalil ning olnud Briti Komöödia-auhinna “Parima stand-up-esineja” tiitli nominent. Briti telekanal Channel 4 on ta valinud saja maailma parima koomiku hulka.

Melbourne’ist Edinburghini, prestiižsest Montreali Just for Laughist kuni Dublini Liffey Laughini - John on hinnatud kui tõeline (ja auhindu võitev) standupi-proff.

“John paneb inimesed kolm korda naerma sama ajaga, mille jooksul iga teine koomik jõuab vaid tere öelda. Ta on kindel Comedy Store’i lemmik - ja kindel minu lemmik” - Don Ward, the Comedy Store’i asutaja

Iiri-iraani päritolu Patrick Monahan on hüperaktiivne, positiivne nagu äsja puhkuselt tulnud prooton ja pagana naljakas. Ta leiab naeruväärset päevakajalistes ja üldelulistes teemades ja kannab seda ette energliselt ja publikuga tihedas kontaktis (vahel koguni kallistades).

Patrick on esinenud üle kogu maailma Austraaliast kuni erinevate UK esinemispaikadeni, kaasa arvatud Londoni Royal Albert Hall.

“Ainsagi kahluseta: see mees oskab nalja teha” - The Mirror

Ja kolmandaks, õhtujuht ehk MC Michael Legge on põhja-iirlasest koomik, kes on unikaalselt kaasav ja kohapeal improviseeriv. Ta on terav ja provokatiivne, ning samas lõbus ja alati šarmikas – iiri huumor selle parimast küljest. Michael on esinenud üle Inglismaa ning ka mujal maailmas: muuhulgas Austraalias, Kanadas ja Dubais.

“Naljakas materjal suurepärases esitluses!" – What’s On
Reedel 6. oktoobril kell 19:30 kinos Sõprus. Uksed 19:00. Osta pilet