EST

Felicity Ward (AU)


The Iceberg ehk jäämägi - sellel pole midagi pistmist Leonardo Di Caprio ega jääsalatiga. Küsimus on perspektiivis - mida me näeme, mida me arvame, et teame ja mis tegelikult toimub. Kas tead, mis on jäämäe tipu all? Ülejäänud osa jäämäest.

Felicity Ward on paljude auhindadega pärjatud Austraalia koomik, näitleja ja autor. Tema firmamärgiks on brutaalselt ausad naljakad lood omaenda elust ning lavaenergia, millega võiks süüdada Elva-suuruse linna kõik elektripirnid.

Felicity on edukalt oma sooloshowsid tuuritanud nii Austraalias, Euroopas kui USAs. Tal on olnud hulgaliselt telerolle ning ta on võitnud veel rohkem komöödiaauhindu. Muuhulgas oli ta esimene koomik, kes nomineeriti või kes võitis 2012. aastal parima artisti tiitli igaühel neljast suurest Austraalia komöödiafestivalist.

Felicity on hiljuti lõpetanud eduka hooaja oma värskeima showga, The Iceberg, Melbourne’i, Sydney, Perthi, Kaplinna and Edinburghi festivalidel. Meie nägime seda showd eelmisel aastal Edinburghis ning ei jõua ära oodata tema showd Tallinnas.

"Nagu vastupandamatu loodusjõud… Ta on hullu moodi vaimustav ja vaimustavalt hull."  - Chortle

Felicity Wardi koduleht


Kolmapäeval 29. aprillil 20.00 Komeediklubi Festivali Eri. Osta Pilet
Neljapäeval 30. aprillil 18.30 Von Krahlis. Osta pilet

EMT ja Elioni klientidele piiratud kogus pileteid 20% soodsamalt, kuni 4 piletit ostja kohta.